• Zwroty i Reklamacje

 • Zwracana biżuteria nie może nosić śladów użytkowania - każdy element musi być kompletny i fabrycznie zapakowany, dostarczony w oryginalnym opakowaniu  w stanie niezmienionym. W przypadku niespełnienia tego warunku, zwrot biżuterii nie zostanie przyjęty. Biżuterię należy odesłać wraz z dowodem zakupu oraz wypełnionym i podpisanym formularzem zwrotu.REKLAMACJI NIE PODLEGAJĄ USZKODZENIA MECHANICZNE BIŻUTERII , która to wada mechaniczna
powstała na wskutek niewłaściwego użytkowania towaru przez uprawnionego do gwarancji

 • Mają Państwo prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia dostarczenia towaru.

  Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą ,pocztą elektroniczną lub przesłanie na e-mail sklepu, podpisanego i wypełnionego formularza odstąpienia od umowy)
  Formularz odstąpienia od umowy wysyłany jest jako załącznik na adres e-mail podczas składania zamówienia.

 • Koszty przesyłki ponosi klient.
 • Zwroty można dokonywać jedynie Pocztą Polską w formie przesyłki rejestrowanej, możliwej do śledzenia.
 • Zobowiązujemy się do zwrotu pieniędzy w ciągu 14 dni od otrzymania paczki.
 • W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas). Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.
 • Zwracana biżuteria nie może nosić śladów użytkowania - każdy element musi być kompletny i fabrycznie zapakowany, dostarczony w oryginalnym opakowaniu  w stanie niezmienionym. W przypadku niespełnienia tego warunku, zwrot biżuterii nie zostanie przyjęty. Biżuterię należy odesłać wraz z dowodem zakupu oraz wypełnionym i podpisanym formularzem zwrotu.

 ADRES DO ZWROTÓW 

 E-MIRELLA

 RUKŁAWKI 41

 11-300 BISKUPIEC

 do zwrotów prosimy o dołączenie formularza odstąpienia od umowy kupna.

 
 • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny