• Płatności

PRZELEW TRADYCYJNY
Gdy zdecydujesz się dokonać płatności zwykłym przelewem na rachunek bankowy, po dokonanym zakupie otrzymasz e-mail będący potwierdzeniem zamówienia. Zawarte są tam wszystkie dane do realizacji przelewu. Ponadto możesz je znaleźć w zakładce KONTAKT. W tytule przelewu wpisz numer swojego zamówienia. Po zaksięgowaniu wpłaty zamówienie zostanie wysłane.
NA WPŁATĘ CZEKAMY MAKSYMALNIE 1 DZIEŃ ROBOCZY.

PŁATNOŚĆ ONLINE

Kwestie bezpieczeństwa powierzamy tylko profesjonalistom. Płatności online są realizowane przez lidera technologii oferującego szeroki wachlarz metod płatności. Umożliwia natychmiastową realizację usługi online. Sprzedający otrzymuje w ciągu kilku minut potwierdzenie, że zamówienie zostało opłacone.
NA WPŁATĘ CZEKAMY MAKSYMALNIE 6 GODZIN.

BLIK

Zapłać kodem z wykorzystaniem aplikacji mobilnej swojego banku.

PŁATNOŚĆ KARTĄ

W przypadku płatności kartą termin wysyłki i dostawy liczy się od momentu pozytywnej autoryzacji transakcji

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

PŁATNOŚĆ ODROCZONA PayPo lub TWISTO

Kup dziś - zapłać za 30 dni TWISTO lub PayPo

POSIADAMY CERTYFIKAT SSL

Czym jest certyfikat SSL?

Jest to protokół sieciowy, który stanowi gwarancję zachowania poufności przesyłanych danych drogą elektroniczną. Informacje są szyfrowane, tak aby nie mogły dostać się w niepowołane ręce. Ważne, aby zawsze sprawdzić czy w pasku adresu przeglądarki znajduje się ikona kłódki.


Dokument sprzedaży otrzymasz na adres e-mail po zrealizowaniu przez nas zamówienia. Dbaj razem z nami o środowisko naturalne i korzystaj z faktur elektronicznych. Stanowią pełnoprawny dowód zakupu jak te z pieczęcią i podpisem. Nie musisz ich drukować. Nawet odstępując od umowy kupna - sprzedaży nie masz obowiązku przesyłania faktury w formie papierowej.


011.png

Podmiotem pośredniczącym w płatnościach online jest PayU S.A.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny